AUTOMAT

Momentálne mimo prevádzky

Tu môžeš získať zaujímavé darčeky a užitočné vecičky pre radosť i každodenné použitie. Ak máš potrebu uspokojiť hlad, navštív našu jedáleň a duchovná potrava na teba čaká v knižnici.  Automat budeme priebežne rozširovať o ďalšie ponuky. 

Máš aj ty svoju web stránku alebo e-shop a potrebuješ e-book, 3D obálku na e-book, prezentáciu alebo katalóg ako lapač kontaktov? Neváhaj ma osloviť. Moje meno je Žaneta Mareková a som správcom a spoluautorom tohoto webu. Spod mojich rúk vzišlo grafické spracovanie všetkých e-bookov umiestnených na týchto stránkach a som tiež autorkou takmer všetkých publikácií, ktoré nájdeš v našej knižnici. Kontaktuj ma mailom na bookerka111@gmail.com. Teším sa na tvoju výzvu 🙂

TVOJ E-SHOP

Tu môže byť tvoja online predajňa. Vyplň formulár nižšie a budeme ťa kontaktovať pre spoluprácu.

Máš zaujímavé produkty alebo služby pre náš automat? Chceš sa stať súčasťou Kreatívnej Euro Školy? Napíš nám čo ponúkaš, a ak to bude v súlade s politikou našej školy,  budeme ťa kontaktovať.

Hodnota za prenájom triedy v závislosti od druhu činnosti je 50 - 200 "kešákov" za rok 🙂

Na oplátku ťa budeme propagovať medzi našimi žiakmi, priaznivcami, partnermi a priateľmi školy a zverejňovať tvoje akcie a zaujímavé ponuky priamo na našej stránke ako aj prostredníctvom e-mail marketingu. 

Súhlas so spracovaním osobných údajov*