Kreatívna Euro Škola v TV Levoča

Bronkin úspech na konferencii

KEŠ sa teší z úspechu našej Bronky, ktorá si vo veľkej konkurencii stredoškolákov ako jediná základoškoláčka úspešne obhájila svoj projekt Prečítam ti rozprávku a domov si priniesla 3. miesto v kategórii Junior BLOG.  Srdečne blahoželáme.

Dávid opäť majstrom Slovenska

Náš telocvikár Dávid opäť získal zlatú medailu. Tentokrát na majstrovstvách Slovenska v tlaku na lavičke EQ,  kde v kategórii do 105 kg po ťažkom súboji s jeho najväčším rivalom vybojoval zlato s výkonom 170 kg.
Blahoželáme

Bronka smeruje do finále

Naša triedna učiteľka "prípravky" Bronka, ktorá pre Vás načítava rozprávky, dostala pozvanie na konferenciu Junior Internet 2017, kde sa uskutoční finále súťaže. Zabojuje v kategórii JuniorBLOG so svojou stránkou www.precitamtirozpravku.eu. Držte jej prsty 31.3. - 1.4.2017

Zástupca telocvikára Samuel najúspešnejší športovec mesta Levoča

V kategórii do 15 rokov v stolnom tenise bol Samuel Marek vyhlásený za najlepšieho športovca mesta Levoča. Gratulujeme a tešíme sa, že Samo tvorí súčasť našej Kreatívnej Euro Školy. Vojdite do telocvične a stiahnite si jeho e-book zameraný práve na jeho obľúbený šport - stolný tenis.

Náš telocvikár sa stal Majstrom Slovenska v silovom trojboji

Dávid Hradiský alias triedny učiteľ v KEŠáckej telocvični dosiahol titul majstra Slovenska vo svojej kategórii (junior do 105 kg) na Majstrovstvách Slovenska v silovom trojboji.

Ako pretaviť svoj SEN na SKUTOČNOSŤ? Kontaktujte Dávida, dozviete sa viac 🙂

Šéfka