ŠKOLSKÉ HLÁŠKY

Redaktorky: Bronislava Mareková  a Stela Repaská

 

Poznáš to. Prvé čo dnes ľudí zaujíma je kto, kde, čo, kedy, s kým a ako sa deje okolo nás. Presne preto je tu miesto, kde ti budeme prinášať oznamy, video a audio hlášky o dianí nielen v našej Kreatívnej Euro Škole. 

Ak máš záujem o zasielanie informácií, zanechaj nám svoj mail 

STAŇ SA NAŠIM DONOROM

Ahoj. Sme radi, že si navštívil našu školu. Určite si si už prebehol všetky triedy a informácie o tom, kto sme a čo ponúkame. Naša idea je krásna a podľa mnohých aj veľmi ambiciózna. A majú pravdu. Sme zanietení v tom čo robíme a veríme, že výsledok nášho úsilia oceníš. Ale za tým všetkým stojí aj mnoho práce, ktorú zatiaľ robíme nezištne a zdarma tak, ako nám to dovoľujú podmienky. Preto ťa chceme vyzvať na pomoc. Aj ty môžeš pomôcť rozvíjať našu ideu.

NAČO použijeme tvoj príspevok? Aktuálne je pre nás prioritou zabezpečiť dobré technické vybavenie pre našu prácu, aby sme ti mohli prinášať informácie, kurzy a školenia v lepšej kvalite. 

Ak nás podporíš, budeš umiestnený na TABLE DONOROV na našich stránkach a celý svet uvidí, že si podporil dobrú vec.

ĎAKUJEME 🙂 

Príspevky môžete zasielať na toto číslo účtu: 

IBAN: SK9083300000002301160998

BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

NAŠE PRÍSPEVKY A REPORTÁŽE

Príhovor redaktoriek

Ahojte. Sme dve obyčajné babenky, ktoré žijú svoj bežný život na bežnej škole, okorenený svetom fantázie, rozprávok a hier sa na redaktorky. Zaujíma nás redakčná a literárno dramatická činnosť a snažíme sa v tejto oblasti vzdelávať a zdokonaľovať. Preto nás potešilo, že nás oslovili tvorcovia Kreatívnej Euro Školy s ponukou tvoriť školské hlášky. Veríme, že naše príspevky budú zaujímavé a pútavé a oceníme každú tvoju pochvalu, ale i konštruktívnu kritiku. 

Broňa a Stela

Kontakt na redaktorky

brona@precitamtirozpravku.eu