TRIEDA ĎATĽOV

Triedna učiteľka: Andrea Hradiská

Viacnásobná medailistka z majstrovstiev v písaní na stroji 10 prstovovou hmatovou metódou

Poznáš to? Problém, čo?

• Napísať list, či správu z rúk ti trvá celú večnosť a radšej by si svoju pozornosť venoval zmysluplnejším aktivitám?
  • Vraciaš sa pri každom slove späť, aby si urobil DELETE a opravil chybu, ktorá ťa prenasleduje len preto, že netrafíš správnu klávesu?
  • Nestíhaš „deadliny“ pri tvorbe projektov, textových dokumentov, diplomoviek, odborných prác... pretože používaš len dva-tri prsty a hľadáš sa na klávesnici?
  • Si zo svojej sekretárky na nervy, lebo nestíha zaznamenať tvoje myšlienky pri diktovaní „do stroja“, hoci inak je skvelá vo varení kávy?
  • Musíš dookola ako v škole opakovať tú istú vetu, hoci by si už mal byť na inej schôdzke?
  • Sedíš u lekára celú večnosť a tešíš sa, keď už počuješ tú starú rachotinu ťuk, ťuk, ťukiťuk... cink, ťuk, ťuk ťuk, cink... Lebo je to znamenie, že vyšetrený pacient už opúšťa ambulanciu? Aké by to bolo, keby to ťukanie bolo rýchlejšie?
  • Plánuješ dať svoje dieťa na strednú školu a zvažuješ obchodnú akadémiu, či odbornú školu, kde medzi predmetmi je i technika administratívy, strojopis?
  • Netušíš pritom, že tento predmet často kazí prospechový priemer iba preto, že dieťa nemá správne návyky, kvalitné vedenie pedagógom, ktorý možno rovnako neovláda predmet?

MÁM PRE TEBA RIEŠENIE!

Rozvinula som metódu rýchleho písania. A ty už:

• nemusíš trénovať 4 roky, aby si zrýchlil svoj výkon, či naučil sa 10 prstovú hmatovú metódu;
  • nemusíš trpieť bolesťami chrbta a zraku z neustáleho otáčania hlavy a zaostrovania na klávesnici a monitore;
  • za dva mesiace pravidelného písania pod mojim vedením môžeš zvýšiť svoj výkon o 30 % a ušetríš svoj čas na iné príjemnejšie aktivity, či na iné pracovné úlohy;
  • budeš efektívnejší a produktivnejší!;
  • ľahšie sa presadíš na pracovnom trhu;
  • stihneš pripraviť podklady na dôležité termíny.

Do spustenia kurzu ostáva

Čo v online kurze nájdete len za 2 eura na lekciu?

Teraz s BONUSOM dokonca len za 1 euro na lekciu!

• 50 lekcií nácviku písania – predlohy a špeciálne texty

• 10 zásadných návykov správneho písania

• 10 tipov na zrýchlenie písania

• Teoretické vsuvky a triky

• Gymnastické cvičenia na hybnosť prstov

• Gymnastické cvičenia proti únave

Je jedno, či si ešte študent školy, alebo si právnik, lekár, učiteľ, sekretárka, tajomníčka, starosta, prekladateľ, líder..... Rýchle prsty sa hodia v dnešnej rýchlej dobe skutočne každému! Pusti si dôkaz, že je možné písať rýchlosťou vyššou ako je 100, či dokonca 200 úderov za minútu!

VYZVI SVOJE PRSTY NA SÚBOJ!

Stereotypné písanie je doplnené hravými cvičeniami!

• Nemusíš dochádzať na hodiny kurzu za učiteľom

• Lektor ťa bude sprevádzať v čase, ktorý si zvolíš a v prostredí, ktoré ti vyhovuje, či dôverne poznáš prostredníctvom on line sveta.

• Výsledok tréningov ti tvoju investíciu do kurzu prinesie späť vo forme ušetreného času

• A ten môžeš použiť podľa vlastného a slobodného uváženia na inú prácu, či zábavu

NEBUĎ ĎATEĽ! využi RÝCHLE PRSTY

UČIŤ ŤA BUDE NASLOVOVZATÝ ODBORNÍK : Andrea Hradiská

Študovala na Strednej ekonomickej škole v Poprade (dnes Obchodná akadémia). Strojopis ju uchvátil už v prvom ročníku. Počas štúdia pravidelne absolvovala mnoho súťaží a pravidelne stála na stupni víťazov v národných a medzinárodných súťažiach v kategórii mechanické písacie stroje. Cení si aj 10. miesto na medzinárodnej súťaži v zmiešanej kategórii mechanických, elektrických, elektronických strojov a počítačov a 4. miesto vo svete v mechanikách v roku 1990. 12 rokov ďalej viedla ako učiteľ 100vky svojich študentov súbežne na Dievčenskej odbornej škole a SOUP v Levoči k zvládnutiu 10 prstovej hmatovej metódy. Dnes Vám svoje skúsenosti a triky ako to zvládnuť chce odovzdať prostredníctvom online kurzu „Rýchle prsty“.

Zo životopisu Andrei Hradiskej

Prvých 25 ďatľov získa autorsky podpísanú knihu "Ako v zdraví prežiť byrokraciu"

BONUSY ku kurzu ZDARMA

• 5 lekcií štábnej kultúry (správna úprava úradných písomnosti podľa STN noriem)