TVORIVÁ DIELŇA

Vedúca tvorivej dielne: Žaneta Mareková

Toto je dielňa, kde môžeš uplatniť svoju fantáziu a kreativitu. Tvorivá dielňa je určená predovšetkým na zverejňovanie video návodov a postupov ako čo vyrobiť, opraviť, prerobiť, upiecť, vyzdobiť a pod. Fantázii sa medze nekladú. 

Tvoju tvorbu budú vidieť všetci spolužiaci, študenti Kreatívnej Euro Školy a priatelia a návštevníci školy.

V prípade záujmu prezentovať svoju prácu v tvorivej dielni nás kontaktuj cez formulár vedľa alebo mailom.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Príhovor vedúcej tvorivej dielne

Zdravím všetkých šikovných a  zručných ľudí. Mnohí z územia LEVa ma už poznajú, veď sme spolupracovali na publikácii Čarovný svet tradícií. Verím, že naša spolupráca bude pokračovať aj v rámci tohto projektu a rozšíri sa o ďalších zručných ľudí z celého Slovenska. 

V tejto dielni budeš môcť predstaviť svoju tvorbu a ukázať nám ako pracuješ. Ak máš vlastný e-shop alebo predajné stránky, radi ťa uvítame pre spoluprácu do nášho automatu.

Pre inšpiráciu, že talentu sa netreba báť, môžeš navštíviť našu prípravku, kde nájdeš šikovnú Bronku, ktorá  sa rozhodla plniť si svoje sny čítaním rozprávok pre deti i dospelákov.  Objavíš ju aj ako spoluredaktorku s kamarátkou Stelkou v školských hláškach.  

Budem rada, ak sa budeš aktívne zapájať aj v rámci klubovne, kde môžeš diskutovať na rôzne témy, samozrejme predovšetkým týkajúce sa Kreatívnej Euro Školy 🙂

Kontakt na vedúcu tvorivej dielne

+421 911 833 444

bookerka111@gmail.com