Cítiš sa príliš mladý alebo naopak príliš starý? Nevieš sa zaradiť v živote? Nevieš si nájsť prácu? Máš talent, no nevieš ako ho využiť? Máš vyštudovanú školu, ale tá ťa nepripravila do života, lebo ťa nebavila? Chýbajú ti základné zručnosti? Myslíš, že si starý na ďalšie vzdelávanie? Skrátka si sa stratil v dave?......STOP!

PRESNE PRE TEBA JE TU KREATÍVNA EURO ŠKOLA

Čo nie je Kreatívna Euro Škola?

 • Nie je to bežná slovenská škola

  KEŠ určite nie je bežná škola typu MŠ, ZŠ, SŠ, VŠ.
 • Nie je to stránka pre individualistov a neprajníkov

  KEŠ vznikla ako projekt, ktorého cieľom je združovať šikovných, tvorivých a ambicióznych ľudí, ktorí hľadajú možnosti, ako sa naučiť využívať svoju kreativitu na uplatnenie sa na trhu práce vo virtuálnom i reálnom priestore systémom vzájomnej podpory a spolupráce.
 • Nie je to škola pre ľudí bez snov

  KEŠ určite nie je určená pre ľudí bez vlastných snov a vízií o svojom živote. Aj kreativite sa dá naučiť, ale bez snov a túžob po sebapoznaní a sebavzdelávaní to nepôjde.

Čo ponúka Kreatívna Euro Škola?

 • Priestor pre sebarealizáciu

  Umožníme ti objaviť svoj talent
 • Prezentáciu schopností a zručností

  Poskytneme ti miesto na našom webe, kde sa môžeš realizovať a odprezentovať
 • Rozvoj finančnej gramotnosti

  Naučíme ťa ako narábať s peňažnou energiou
 • Hravú formu vedúcu k samozamestnaniu

  Ukážeme ti ako môžeš svoj talent a schopnosti využiť na to, aby sa stali tvojim zdrojom príjmov

Kto teda sme?

Pátraj po tom v tejto knihe alebo si obuj papučky, aby si nenahneval nášho školníka a vstúp priamo do priestorov virtuálnej Euro Školy.

PREČO?

Zápal pre vec

Našou ambíciou je v tebe zapáliť oheň nadšenia, vyvolať v tebe sny a túžby ukryté hlboko v tvojom vnútri a vytiahnuť ich na svet.

Tímová práca

Tvoje vízie rýchlejšie pretavia sa do hmoty, keď naučíš sa tímovej hre. Synergický efekt tímu povedie ťa k slobode, keďže kráčať po svete sám je síce možné, no zdĺhavé a náročné.

Podpora talentov

Či si mladý, či si starý... Nezáleží na veku. Ukázať ťa chceme svetu veľkému i malému. Spievaš, tancuješ, píšeš, či len tak s loptou hráš? Akúkoľvek výnimočnosť ovládaš? Potom si talent a patríš medzi nás!

Sieťovanie

Sieťovanie je ako štrikovanie. Namiesto vlny, či nití však prepletáme ľudské a firemné príbehy. Vzniká tak silné puto, keď jedno oko zapadá do druhého až vznikne reťaz víťazov a úspešných, kde porazených nieto.

Lídrovské zručnosti

Každý má v sebe lídra. Najmä ten, kto chce vlastnou cestou ísť. Zbaviť sa strachu z neznáma, uveriť v svoju jedinečnosť i schopnosti, sa skôr či neskôr stretne s nutnosťou rozvíjať svoje vodcovské zručnosti.

Tvorba a kreativita

Netráp sa a zažeň nudu, či žiaľ a rýchlo pridaj sa k nám. Hra je súčasťou každého z nás. Kreativitu cez tvorbu objav v sebe zas.

Ak máš záujem o zasielanie informácií, zanechaj nám svoj mail